Tekirova

Tekirova

Antalya Havalimanı Tekirova Transferi

Antalya’nın güzide tarihi ve doğal mekanlarından birisi olan Tekirova, mutlaka gezip görülmesi gereken alanlara sahiptir 
Bu nedenle Antalya Havalimalı Tekirova Transfer sayesinde özellikle Akdeniz’in gözde mekanlarından birisi olan Tekirova’yı görmeniz daha da kolaylaşmaktadır. Akdeniz’in incisi hayal ettiğiniz tatilin adresi olarak göz alan mavi tonların yer aldığı Tekirova transferleri sayesinde ulaşabileceğiniz duraklar arasında yer almaktadır. Antalya Blue Transfer sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde konforlu tatilin tadını mutlaka çıkaracaksınız. 

Tekirova Antalya Havalimanı Transfer Süresi 

Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı olan ve Kemer ilçe merkezine olan uzaklığı 15 km. ile Tekirova ise hızlı ulaşım ile oldukça ideal seçeneklerine sahip bir konumu oluşturan Antalya Havaalanı’na 75 km. uzaklıkta yer almaktadır. Antalya Havalimanı Tekirova Transfer Süresi ise 75 dakika gibi bir sürede gerçekleşmekte olup bahsedilen mesafe için firmamız tarafından sizlerin hizmetinde bulunan sürücülerimiz en kısa sürede bu mesafeleri aşarak sizlere hızlı ve güvenli bir tatilin tadını çıkaracaksınız. 
Antalya birden fazla konaklama tesisine de sahip bir yerdir. Özellikle otel, resort otel, beş yıldızlı dört yıldızlı otelleriyle tatilin güzide mekanları arasında yer almaktadır. Amara Dolce Vita, Club Hotel Phaselis Rose transfer, Rixos Premium Tekirova, Martı Myra ve Sun and Fun Club Saphire gibi pek çok popüler konaklama tesisleri var olup hangi tesis olursa olsun o tesise en kısa süre içinde transfer işlemi gerçekleştiriyoruz.

 Antalya Havalimanı Tekirova Transfer Araçları

Tatil keyfini güvenli ve konforlu bir şekilde sürmek isterseniz Antalya Blue Transfer araçları daima sizlerin yanında transfer süreci boyunca müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekten geri durmuyoruz. İşimizi yaparken mutlaka uzman ekip ve ekipmanlarımızla sizlerin yanındayız. İşimizde kullandığımız araçlar isteğinize göre belirlenmiş olup, araçların yanı sıra ek olarak da bir araç daha bulunduruyoruz. Böylece transfer sürecinde bu araç da sizlere eşlik ederek yolda kalma, ya da trafiğin sıkışması durumlarında en hızlı şekilde sizi belirlenen alana ulaşmasını sağlıyoruz. 
Antalya Blue Transfer olarak son derece konforlu ve donanımlı lüks araçlara sahibiz, tüm transfer ve tur işlemleriniz için kullandığımız araçlar ¼ kişilik Carevella 1/8 kişilik Mercedes Vito ve 1/13 kişilik Mercedes Sprinter araçlarıdır. Bu araçlarımızda özel iklimlendirme sistemi, tv ve radyo gibi birden fazla fonksiyon mevcut olup deri koltuklarla rahat bir seyahatin tadını çıkaracaksınız. Araçlarımız kişi sayısına değişmekte olup aradığınız taktirde hemen hızlı bir şekilde Antalya havalimanından sizleri istediğiniz yere götürüyoruz. Eğer kaliteli bir transfer hizmetinden yararlanmak isterseniz Antalya Blue Transfer olarak sizlerin daima yanınızdayız.

Tekirova Antalya Havalimanı Transferi

Antalya Tekirova mutlaka görülmesi gereken tarihi ve doğal güzelliklere sahiptir. Özellikle burada bulunan tarihi mekanların sayısı bir hayli fazladır. Bu nedenle turizm açısında önemli olan bu bölgede tatil yapmak istediğiniz de sizlere en rahat ulaşım hizmetini sağlamak için Antalya Blue Transfer olarak verebildiğimiz hizmetin en iyisini veriyoruz. 
Farklı firmalardaki transfer ücretleri dudak uçuklattığı için Antalya Blue Transfer olarak fiyatlandırma seçeneğimiz bir hayli uygundur. Tek amacımız müşteri memnuniyetidir. Eğer müşterimize iyi bir hizmet verebiliyorsak ve transfer sürecinde ve sonunda müşterimizin yüzünde oluşan tebessümü görebiliyorsak bu bize yetiyor. 
Antalya Blue Transfer olarak kaliteli ve güvenli hizmet isterseniz Antalya Havalimanı Tekirova transfer ücreti olarak 240 TL ‘lik bir fiyat belirledik. Eğer sizde iyi bir transfer hizmeti sayesinde tatilinizin keyfini çıkarmak isterseniz Tekirova Havalimanı Antalya Transfer daima hizmetinizde.

 Antalya Havalimanı Tekirova Transferi

Akdeniz’in incisi, hayal ettiğiniz tatilin adresi ve göz alan mavi tonlarının değişmez adresi olan Tekirova Antalya Havaalanı transferleri dahilinde ulaşabileceğiniz duraklar arasında yer almaktadır. Antalya Blue Transfer tarafından dilediğiniz köşesine ulaşma imkanıyla keşfedebileceğiniz Tekirova Antalya Havaalanı transferi sayesinde hiç beklemediğiniz kadar yakınınızdadır.

Tekirova Antalya Havaalanı Transfer Süresi

Kemer’e bağlı olan ve Kemer ilçe merkezine uzaklığı 15 km. olan Tekirova, hızlı ulaşım için oldukça ideal seçeneklerden birini oluşturan Antalya Havaalanı’na 75 km. uzaklıkta yer almaktadır. Tekirova transferi 1 saat gibi bir sürede gerçekleşmekte, bahsedilen mesafe için sürücülerimiz en ideal hız seviyelerini takip ederek hızlı ulaşımı güvenle bir arada sunmaktadır.
Amara Dolce Vita, Club Hotel Phaselis Rose transfer, Rixos Premium Tekirova, Güral Premier Tekirova, Martı Myra ve Sun and Fun Club Saphire gibi pek çok popüler konaklama tesisine hizmetlerimiz sayesinde direkt olarak ulaşabilir, uçağınızdan inmenizle birlikte sizleri karşılayan güler yüzlü ekibimizin arzu ettiğiniz noktaya sizi ulaştırma hızına ve konforuna şaşırabilirsiniz
.

Tekirova Antalya Havaalanı Transfer Ücreti

Size özel araçlarımız, Vito tipi araç veya minibüs gibi farklı araç seçenekleri arasından kendi ihtiyaçlarınıza uygun seçimi yaparak sağlayabileceğiniz Tekirova transferi yine tercihinize bağlı olarak ücretlendirilmektedir. Fiyat belirleme konusunda hem müşteri dostu hem de şeffaf davranan Antalya Blue Transfer, güncel fiyat tarifesi üzerinden transferinizin gerçekleşmesini sağlayabilmektedir.