Tekirova Transfer

Tekirova

Antalya Havalimanı Tekirova Transfer 

Antalya’nın güzide tarihi ve doğal mekanlarından birisi olan Tekirova, mutlaka gezip görülmesi gereken alanlara sahiptir 

Bu nedenle Antalya Havalimalı Tekirova Transfer sayesinde özellikle Akdeniz’in gözde mekanlarından birisi olan Tekirova’yı görmeniz daha da kolaylaşmaktadır. Akdeniz’in incisi hayal ettiğiniz tatilin adresi olarak göz alan mavi tonların yer aldığı Tekirova transferleri sayesinde ulaşabileceğiniz duraklar arasında yer almaktadır. Antalya Blue Transfer sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde konforlu tatilin tadını mutlaka çıkaracaksınız. 

Antalya Havalimanı Tekirova Transfer Süresi 

Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı olan ve Kemer ilçe merkezine olan uzaklığı 15 km. ile Tekirova ise hızlı ulaşım ile oldukça ideal seçeneklerine sahip bir konumu oluşturan Antalya Havaalanı’na 75 km. uzaklıkta yer almaktadır. Antalya Havalimanı Tekirova Transfer Süresi ise 75 dakika gibi bir sürede gerçekleşmekte olup bahsedilen mesafe için firmamız tarafından sizlerin hizmetinde bulunan sürücülerimiz en kısa sürede bu mesafeleri aşarak sizlere hızlı ve güvenli bir tatilin tadını çıkaracaksınız. 

Antalya birden fazla konaklama tesisine de sahip bir yerdir. Özellikle otel, resort otel, beş yıldızlı dört yıldızlı otelleriyle tatilin güzide mekanları arasında yer almaktadır. Amara Dolce Vita, Club Hotel Phaselis Rose transfer, Rixos Premium Tekirova, Martı Myra ve Sun and Fun Club Saphire gibi pek çok popüler konaklama tesisleri var olup hangi tesis olursa olsun o tesise en kısa süre içinde transfer işlemi gerçekleştiriyoruz. 

Antalya Havalimanı Tekirova Transfer Araçları

Tatil keyfini güvenli ve konforlu bir şekilde sürmek isterseniz Antalya Blue Transfer araçları daima sizlerin yanında transfer süreci boyunca müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekten geri durmuyoruz. İşimizi yaparken mutlaka uzman ekip ve ekipmanlarımızla sizlerin yanındayız. İşimizde kullandığımız araçlar isteğinize göre belirlenmiş olup, araçların yanı sıra ek olarak da bir araç daha bulunduruyoruz. Böylece transfer sürecinde bu araç da sizlere eşlik ederek yolda kalma, ya da trafiğin sıkışması durumlarında en hızlı şekilde sizi belirlenen alana ulaşmasını sağlıyoruz. 

Antalya Blue Transfer olarak son derece konforlu ve donanımlı lüks araçlara sahibiz, tüm transfer ve tur işlemleriniz için kullandığımız araçlar ¼ kişilik Carevella 1/8 kişilik Mercedes Vito ve 1/13 kişilik Mercedes Sprinter araçlarıdır. Bu araçlarımızda özel iklimlendirme sistemi, tv ve radyo gibi birden fazla fonksiyon mevcut olup deri koltuklarla rahat bir seyahatin tadını çıkaracaksınız. Araçlarımız kişi sayısına değişmekte olup aradığınız taktirde hemen hızlı bir şekilde Antalya havalimanından sizleri istediğiniz yere götürüyoruz. Eğer kaliteli bir transfer hizmetinden yararlanmak isterseniz Antalya Blue Transfer olarak sizlerin daima yanınızdayız. 

Antalya Havalimanı Tekirova Transfer

Antalya Tekirova mutlaka görülmesi gereken tarihi ve doğal güzelliklere sahiptir. Özellikle burada bulunan tarihi mekanların sayısı bir hayli fazladır. Bu nedenle turizm açısında önemli olan bu bölgede tatil yapmak istediğiniz de sizlere en rahat ulaşım hizmetini sağlamak için Antalya Blue Transfer olarak verebildiğimiz hizmetin en iyisini veriyoruz. 

Farklı firmalardaki transfer ücretleri dudak uçuklattığı için Antalya Blue Transfer olarak fiyatlandırma seçeneğimiz bir hayli uygundur. Tek amacımız müşteri memnuniyetidir. Eğer müşterimize iyi bir hizmet verebiliyorsak ve transfer sürecinde ve sonunda müşterimizin yüzünde oluşan tebessümü görebiliyorsak bu bize yetiyor. 

Antalya Blue Transfer olarak kaliteli ve güvenli hizmet isterseniz Antalya Havalimanı Tekirova transfer ücreti olarak 240 TL ‘lik bir fiyat belirledik. Eğer sizde iyi bir transfer hizmeti sayesinde tatilinizin keyfini çıkarmak isterseniz Tekirova Havalimanı Antalya Transfer daima hizmetinizde. 


Sosyal Medyamızı takipte kalın fırsatları kaçırmayın.

Sosyal medya üzerinden sizin için hazırladığımız kampanya ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.