Çolaklı

Çolaklı

Antalya Havalimanı Çolaklı Transferi

Antalya havalimanından çıkışlı ve varışlı olacak şekilde hizmet veren Antalya Havalimanı Çolaklı Transfer her dönem yoğun ilgi görmektedir.
Antalya Havalimanı Çolaklı Transfer hizmeti gelişmiş özelliklere sahip olup müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde sunulur. Antalya Havalimanı’na yaklaşık 57 kilometre mesafede olan Çolaklı Manavgat şehir merkezine ise 18 kilometre uzaklıktadır. Bu mesafeyi zorlanmadan aşabilmek için transfer hizmeti tercih edilmektedir.
Kaliteli ve profesyonel şekilde sunulan transfer hizmeti farklı araç tipleriyle verilir. Hem tek hem de çift yönlü olarak yapılan bu transferlerde her yolcu bütçesine göre seçim yapabilir. Seçenekler arasında VİP ve ekonomik olmak üzere farklı taşıma türleri vardır. Ekonomik taşımada farklı yolcu sayısı birden fazla olup aynı yönlü yolcularla birlikte transfer gerçekleşi
r.

Çolaklı Antalya Havalimanı Transferi

Antalya Havalimanı Çolaklı transfer hizmeti uçak ile konaklama yeri arasındaki mesafenin de en konforlu şekilde geçmesini sağlar. Çolaklı bölgesi tarihi değerleri, plajları, doğal güzellikleriyle yerli ve yabancı turistler tarafından ilgi görmektedir. Bu nedenle başta yaz sezonu olmak üzere her sezon bölgeye gelen kişi sayısı oldukça fazladır. Yaşanan yoğunluktan etkilenmemek ve uçaktan inince en hızlı şekilde otele ulaşmak için en uygun seçenek özel transfer hizmeti olmaktadır.
Tüm transfer hizmetleri son teknolojiye sahip ve özel tasarım araçlar ile gerçekleştirilir. Bu araçları kullanan şoförler de eğitimli ve deneyimlidir. Bu sayede transferlerde kalite her zaman yüksek olmaktadır. Dileyen herkes bundan rahatça yararlanabilir.

Antalya Havalimanı Çolaklı Transferi

Sıklıkla ilgi gören Antalya Havalimanı Çolaklı Transfer hizmeti firması kurulduğu günden bu yana gelişerek yoluna devam etmektedir. Antalya Havalimanı’na varışlı ya da çıkışlı olacak şekilde düzenlenen bu transferler aralıksız olarak sürdürülür. Bu sayede uçaklar hangi saatte inerse insin hiçbir mağduriyet yaşanmadan konaklanacak otele ulaşılmaktadır.
Firmanın sektörler ilgili deneyime ve bilgi birikimine sahip olması hizmeti daha da profesyonel hale getirmektedir. Üstün hizmet felsefesine sahip olan firma her müşteriye güler yüzlü hizmet vermektedir. Bu durum mutlu müşteri sayısının günden güne artmasına sebep olmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verilmesi bu hizmetten yararlanan kişilerin beğenisini kazanmaktadır.

Çolaklı Antalya Havalimanı Transferi

Bölge genelinde transfer konusunda hizmet veren çok sayıda firma vardır. Bunlar arasından seçim yaparken her zaman dikkatli davranmak gerekir. Doğrudan fiyata odaklanmak yerine hizmet kalitesi de incelenmeli müşteri yorumlarına bakılmalıdır. En iyi hizmeti en uygun fiyatlardan sunan firmaya öncelik verilmelidir. Bu sayede alınan transfer hizmetinin memnuniyet düzeyi daha fazla olacaktır.
Antalya havalimanından Çolaklı’ya hizmet veren firmalar arasında özellikle Antalya Blue Transfer sektörün en iyileri arasında yer almaktadır. Sahip olunan tecrübe ve hizmet anlayışı firmayı en çok tercih edilenler arasına koymaktadır. Aynı zamanda fiyatların en ekonomik ve avantajlı olacak şekilde belirlenmesi firmanın müşteri portföyünün günden güne genişlemesine katkıda bulunur.

Antalya Havalimanı Çolaklı Transferi Fiyatları

Antalya Havalimanı Çolaklı Transfer fiyatları tercih edilecek hizmet şekline göre farklılık gösterir.  Buna göre tek yönlü transferler için geçerli olan ücret çift yönlüye göre daha uygundur. Firmanın müşteri memnuniyetine ve çözüm odaklı olmaya öncelik vermesi sayesinde fiyat politikası her zaman en ekonomik olacak şekilde belirlenir. Bunun yanı sıra transfer hizmetinin detayları da fiyatların şekillenmesinde rol oynar. Eğer VİP transfer yapılacaksa bu durumda ödenecek olan tutar biraz daha yüksek olacaktır. Buna kıyasla ekonomik transfer hizmetleri için daha düşük fiyatlar belirlenmekte, bunlar en uygun ödeme seçenekleriyle alınmaktadır. 

Çolaklı Antalya Havaalanı Transferi Mesafesi

Manavgat Şehir Merkezi’ne 18 km uzaklıkta konumlanan Çolaklı, Antalya Havaalanı’na ise 55 km. uzaklıktadır. Çolaklı Antalya Havaalanı mesafesi vip araçlarımız ile Antalya Blue Transfer araçları ve en ideal rotaların tercih edilmesi sayesinde 50 dakika gibi son derece makul bir süre içerisinde gidilebilmektedir. Havaalanından Manavgat transferi ise 70 km. mesafe ve 60 dakikalık bir süreye denk gelmekte, yine birbirine yakın olmasıyla tatil boyunca ziyaret etmek isteyebileceğiniz farklı yerlere de transfer hizmetlerimizle erişim sağlamanız mümkün olmaktadır.

ANTALYA ÇOLAKLI UYGUN TRANSFER

Çolaklı, Antalya’ya 50 km, Manavgat’a 20 km mesafede bir turizm beldesidir. Roma’dan ve Bizans’tan sonra bölgede egemen olan Selçuklular hakimiyetiyle bölge tamamen Türkleşmiştir. Türkiye Cumhuriyeti devleti dönemi 1989 yılında belde olmuştur. Çolaklı beldesi ismini, buraya ilk yerleşen aşiretin büyük isimlerinden eli sakat olan Çolak lakaplı birinden aldığı söylenmektedir.

Çolaklı Nerededir?

​​​Çolaklı transfer yapmak isteyen tatilciler Antalya’dan veya Çolaklı’dan kolaylıkla ulaşım sağlayabilirler. Antalya Çolaklı transfer yapmak isteyenler lokal ulaşım imkanlarından veya seyahat acentalarından faydalanabilirler.
Çolaklı Antalya transfer yapmak isteyen tatilciler yerel ulaşım imkanlarından faydalanabilecekleri gibi transfer hizmeti veren firmaları da konforlu ulaşım açısından tercih edebilirler. Antalya havalimanı Çolaklı transfer konusunda öncelikle tercih edilen ulaşım yönü özel transfer hizmeti veren şirketlerdir. Bu şirketler, tatil veya herhangi bir sebepten dolayı gelen müşterilerini havalimanından alarak Çolaklı’ya götürmektedirler.
Çolaklı Antalya havalimanı transfer durumu ise bilhassa tatilcileri tercih ettiği özel transfer firmalarıyla gerçekleşen ulaşım imkanıdır. Çünkü bu firmalar, havalimanına ulaşım için kendilerine başvuran müşterilerini, istenilen zamanda otellerinden alarak Antalya Havalimanı’na götürmektedirler.
Firmamız genellikle özel veya toplu halde ulaşım imkanı sağlamaktadırlar. 1-2 kişilik özel araçlardan 14 ile 22 kişi arasında değişen midibüslere hatta 29-44 kişilik büyük otobüslerle ulaşım hizmeti vermektedirler. Ayrıca firmada engelli araç hizmeti ve VIP transfer hizmeti imkanları bulunmaktadır.
Çolaklı’da bulunan birbirinden güzel plajlar ve tarih kokan yapıtlar turizmcilerin ilgi odağı konumuna gelmektedir. Artan talebin fazla olması yatırımcıların da gözünden kaçmamıştır. Bölgede bulunan 4 ve 5 yıldızlı otellerin yapılmasıyla Çolaklı, dayanılmayacak kadar büyük bir turizm cenneti haline gelmiştir.