KemerTransfer Transfer

KemerTransfer

Kemer Transfer için uygun ve güvenilir bir transfer firması mı arıyorsunuz? O zaman vakit kaybetmeden Blue Transfer ile iletişime geçin ve Kemer tatilinize strese girmeden başlayın. Konforlu araçlar, profesyonel ekip ve tecrübesi ile harika yolculuklar geçirebilirsiniz

Kemer transfer hizmetlerinden nasıl faydalanabilirim? Akdeniz’de tatil ve turizm denilince, Antalya’nın kendisinden dâhi önce gelen Kemer, Antalya’ya 40 km uzaklıkta bulunmaktadır. 1980’li yıllara kadar küçük bir köy olarak bilinirken turizmin gelişmesiyle birlikte son 20 sene içerisinde önemli bir merkez hâlini almıştır. Antalya’nın bu gözde ilçesi, önce köy daha sonra kasaba ve son olarak 1991 yılında ilçe statüsünü kazanmıştır.

Kemer’e gelmek isteyen pek çok turist havayolu ulaşımını tercih etmektedir. Antalya havalimanı Kemer arası mesafe 58 kilometre ve yolculuk süresi 54 dakika sürmektedir. Antalya’da havaalanına indikten sonra Kemer’e ulaşmak için Havaalanı terminal çıkışında valizinizi aldıktan sonra dışarıda sizi isminizle karşılayan profesyonel sürücülerimize kendinizi tanıtın. Blue transfer şöförünüz sizi gideceğiniz adrese kadar stresten uzak rahat bir yolculuk deneyimi AntalyaBlueTransfer yaşatacaktır.

Kemer Transfer Fiyatı

Antalya’dan Kemere transfer hizmeti almak istediğiniz zaman bu özel araçların pahalı olduğu hissine kapılabilirsiniz. Ancak şunu belirtmeliyiz ki www.antalyabluetransfer.com' dan belirli bir ücret karşılığında alacağınız bu hizmetlerden çok memnun kalacaksınız. Her Antalya tatilinizde mutlaka bizimle ulaşımınızı tamamlayarak tatilinize başlamak isteyeceksiniz.

Kemer için Antalya havalimanından ulaşım için taksi tercih ettiğinizde en ucuz ve kısa mesafe ulaşım için ortalama 350 lira kadar bir ödeme yapmanız gerekmektedir. Ancak transfer firmaları ile seyahat etmek isterseniz ödeyeceğiniz miktar ortalama taksi ücretlerinin yarısı kadardır. Kalite ve hizmeti buluşturan transfer firmaları ile yolculuğunuz oldukça kısa ve ucuza mal olmuş olacaktır.

Aldığınız hizmetin ödediğiniz ücret karşısındaki farkını ve kalitesini deneyimlediğiniz zaman asla taksi veya diğer ulaşım araçlarını tercih etmek istemeyeceksiniz.

Havalimanında otobüsler ile Kemer’e gitmek isterseniz öncelikle Antalya Otobüs terminaline gitmek zorundasınız. Ancak bu otobüsler belirli güzergâhların dışına çıkmadığını bilmelisiniz. Eğer oteliniz bu güzergâhta yer almıyor ise maalesef yakın bir yerde inerek elinizde valizler ile yürüyerek yahut tekrar bir ulaşım aracına binmek sureti ile otelinize ulaşmış olacaksınız.

İşte Blue  Transfer yerli ve yabancı ziyaretçilerin bu yorucu süreci yaşamadan tatillerine başlamalarını sağlamaya çalışmaktadır. Oldukça uygun fiyatlar ile hizmet veren Blue Transfer ile otelinizin kapısına kadar ulaşımınız sağlanmaktadır. Güler yüzlü ve uzman şoför kadroları ile 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken Antalya’ya gelmeden evvel firmaların internet sitelerinden araç kaydınızı yaptırmanız olacaktır.

Antalya ilimizin en çok turisti ağırlayan ve lüksü ile dillere destan olan tatil beldesi olan Kemerde elbette Transfer araçları da ayını özen ile seçilerek misafirlerimizin hizmetine tahsis edilmektedir. Son model araç filoları ile hizmet sunan transfer firmaları yolcuların rahatlığı için her türlü donanıma sahip araçları ile misafirlerini oldukça memnun etmektedir.

Misafirlerin tekrar tekrar kullanmayı tercih ettiği bu transfer firmaları dileyen misafirleri için VIP araçları ile de ulaşım sağlamaktadır. İstediğiniz lükste ve bütçenize göre seyahat imkânlarından faydalanmak için gerekli bilgiyi internet sitemizden veya müşteri temsilcilerinden alabilir ve rezerve işlemlerinizi birkaç dakikada yapabilirsiniz.

Kemer'e Geliş Transferi

Antalya Havalimanına indikten sonra kaptanınız sizi terminal çıkışında elinde sizin isminiz yazılı levha ile bekliyor olacaktır. Lütfen Valizinizi aldıktan sonra dışarıda sizi beklyen kaptanınızı bulunuz. Kaptanınız size valizlerinizi taşımanıza yardımcı olacaktır. 

 

Antalya Havalimanına Gidiş Transferi

Kemer'den Antalya havalimanına dönüş transferinde şöförümüz sizi daha önce belirtilen saat ve lokasyonda bekliyor olacaktır. Lütfen size belirtilen saatten 10 dakika önce hazır olunuz. Uçağınız dış hatlara gidiyorsa, uçak kalkış saatinden en az 3 saat önce Kemer'den aracınıza binin.

 Kemer ülkemizin dünya çapında ün yapmış ilçelerinden biridir. Antalya’nın bir ilçesi olan Kemer muhteşem doğal güzelliği ile yerli ve yabancı turistlerin en çok tatil için tercih ettikleri yerlerden biridir. Kemer denildiğinde doğal güzelliklerin yanı sıra lüks konaklama yerleri, sabahlara kadar eğlencenin son bulmadığı gece kulüpleri, çok sayıda restoranları ile her anlamda tatili doyasıya yaşayacağınız bir tatil beldesidir.

Kemer'in mucizevi güzellikleri abartılı bir söylem değil, gerçekten de Kemer ve Antalya’nın tüm kıyıları birer Akdeniz cennetidir. Yeşil çam ormanları ve mavinin her tonunda plajları ve koyları burayı muhteşem yapan özelliklerin başında gelir. Bu yüzden bu rota harika bir tatil hedefleyenler için eşi benzeri olmayan bir alternatiftir. Kemer; yaz aylarında çok hareketli bir tatil beldesidir ve şehir merkezlerinde çok sayıda akdeniz ve uluslararası restoronlar sizlere hizmet hizmet vermeyi beklemektedir. Gün boyunca Kemer şehir merkezinde kafelerde çay ve soğuk limonatalar içebilir ya da sahilderde vakit geçirebilirsiniz. Akşam ise yat limanı civarında bulunan çok sayıda restoran sizlere harika bir manzara eşliğinde romantik akşam yemekleri sunuyor. Gece ise dünyaca ünlü Kemer gece kluplerinde eğlencenin doruğuna ulaşacaksınız.

 

Kemer'e gelince bu kıyı şeridinin eşsiz manzarasına yukarıdan bakmak çok güzel olacaktır. Bunun için şehir merkezinden Tahtalı dağının zirvesine çıkaran teleferiğe binip bu muhteşem yeşil ve mavinin kucaklaşmasını izleyebilirsiniz.

 

Ayrıca Kemer'e çok yakın mesafede bulunan Adrasan, Göynük, Beldibi ve Yanartaş vaktiniz olursa günübirlik gezebilirsiniz. Araç kiralama ve özel şöförlü araç kiralamak için de Blue  Transfer ile iletişime geçebilirsiniz.Kemer, Akdeniz kıyısında, Antalya'ya 40 kilometre uzaklıkta olan bir ilçesidir. 1980'li yılların başına kadar küçük bir köy iken son 20 sene içinde açılan tesislerle Türk turizminin en önemli merkezlerinden biri haline gelmiştir. Önce köy sonra kasaba olduktan sonra 13 Eylül 1991 yılında da ilçe statüsünü kazanmıştır.

Batı Toros Dağları'nın eteklerinde ve 52 kilometre kıyı şeridi boyunca uzanan Kemer ilçesi, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Bugün Kemer'in bulunduğu yerde, 1910'lu yıllarda Eski Köy adı ile bilinen ve dağlardan gelen seller sonucu göl ve bataklıklardan oluşan bir yerleşim yeri vardı. Eski Köy halkı, kendilerini bu sellerden korumak için, dağların eteklerinde 23 kilometre uzunluğunda bir taş duvar ördüler. Sonraları, bu duvar nedeniyle köylerine Kemer diyeceklerdir.

Kemer in en eski tarihi MÖ 690 yılına dayanmaktadır. Phaselis antik kentinin kuruluşu bu tarihe dayanmaktadır.

1960'lı yıllara kadar karayolu olmadığı için, ulaşımı sadece deniz yolundan sağlanan Kemer, 1980 sonrasında uygulanan Güney Antalya Turizm Projesi kapsamında yol ve diğer altyapı değerlerine kavuşarak hızla gelişmiş ve bugün Türkiye'nin en gözde turizm merkezlerinden birine dönüşmüştür. Kemer ilçesi ile KirişTekirovaÇamyuvaArslanbucakKuzdereBeycikGöynükBeldibiÇıralı gibi yerleşim yerleri, Antalya turizminden son derece önemli bir yer tutar.

Kemer'in başta gelen çekiciliklerinden birisi doğal güzelliğidir. Denizorman ve dağlar bir noktada birleşmektedir. Denizin berraklığı, ormanın yeşilliği, deniz dalgalarının çam ağaçlarına kadar uzanması ve çam ağaçlarının plajlarda gölgelik olarak kullanılması oldukça cazip gelmektedir. Beldibi mevkiinden başlayarak Tekirova’ya kadar olan tüm kıyı tamamen doğal plajdır. Girintili çıkıntılı kıyılarında birçok koy ve küçük doğal limanlar bulunur. Kemer merkezinde bulunan plajlar Belediye plajı, yat limanı yanında bulunan Ayışığı Plajı'dır. Antik kentin hala ayakta durduğu ve millî park olan Phaselis plajı gibi yerlerde rahatlıkla denize girmek mümkündür. Konaklama tesislerinin havuz ve plajlarından da ücret karşılığı yararlanmak mümkündür. Kemer’den yakınında bulunan Olympos ve Phaselis antik kentlerine ulaşmak mümkündür. Son yıllarda Söğüt Cuması, Altınyaka, Dereköy gibi yüksek yerlere safari turları da oldukça ilgi çekmektedir.

Ayrıca yöredeki diğer çekiciliklerde mağaralardır. Bu mağaralar: Beldibi mağarası Antalya’nın 27 km güney batısında denizin kıyısındadır. Tarih öncesi kalıntılar da bulunmaktadır. Bir diğer görülmeye değer mağara ise Molla deliğidir. Kemer'in batısında yükselen Tahtalı Dağı’nın doğu yamacında yer alır. Bu mağaraya ancak Kemer–Kumluca karayolu üzerinde bulunan Aşağı Kuzdere veya Tekirova köylerinden yaya olarak ulaşmak mümkündür. Her iki mahalleden de 3–4 saat yürümek gerekir.

Kemer, 320 yat kapasiteli modern marinasıyla yat turizminde de önemli bir yer teşkil eder. Marina ve 52 km'lik sahil şeridi Avrupa Çevre Eğitim Vakfı (FEEK)'in belirlediği kriterleri sağlayarak Mavi Bayrak almaya hak kazanmıştır.

Kemer bölgesi turistik dönem boyunca birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Phaselis Sanat Etkinlikleri, Kemer Off-Shore Yarışları, Dünya Ralli Şampiyonası Türkiye ayağı (WRC Rally of Turkey), Kemer Karnavalı gibi değişik etkinlikler ve ünlü gece kulüpleriyle sezon boyunca bölgenin sosyal ve turistik hayatına büyük katkılarda bulunmaktadır.

Kemer çevresinde mutlaka görülmesi gereken yerleri şöyledir: Olympos Antik Kenti, Chimera (Yanar taş), AdrasanÜç AdalarGöynük Kanyonuİkiz Kayalar, Ekopark, Ulupınar ve Selçuklu Av Köşkü'dür.

Sosyal Medyamızı takipte kalın fırsatları kaçırmayın.

Sosyal medya üzerinden sizin için hazırladığımız kampanya ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.

KEMER OTELLERİ

Antalya Havalimanı Turkiz Kemer Hotel transfer
Antalya Havalimanı Stone House Hotel transfer
Antalya Havalimanı Mira Garden Resort transfer
Antalya Havalimanı Venüs Otel transfer
Antalya Havalimanı Armas Beach Hotel transfer
Antalya Havalimanı Palmet Beach Resort transfer
Antalya Havalimanı  Exclusive Kemer Hotel transfer
Antalya Havalimanı Mina Apart Hotel transfer
Antalya Havalimanı Dubble by Hilton Hotel transfer
Antalya Havalimanı Orange County Resort Hotel transfer
Antalya Havalimanı Elegance Hotel transfer
Antalya Havalimanı Butik Isabel Hotel transfer
Antalya Havalimanı Rox Royal Hotel transfer
Antalya Havalimanı Club Med Palmiye transfer
Antalya Havalimanı Melissa Residence Hotel & Spa transfer
Antalya Havalimanı Residence Rivero Hotel transfer
Antalya Havalimanı Özkaymak Marina Hotel transfer
Antalya Havalimanı Olimpos Beach Hotel transfer
Antalya Havalimanı Viking Nona Beach Hotel transfer
Antalya Havalimanı Golden Lotus Hotel transfer
Antalya Havalimanı Nar Hotel transfer
Antalya Havalimanı Fame Residence Kemer & Spa transfer
Antalya Havalimanı Ares City Hotel transfer 
Antalya Havalimanı Elegance Hotel Kemer transfer
Antalya Havalimanı PGS Hotels Rose Residence Beach transfer
Antalya Havalimanı Magic Dream Resort Hotel transfer
Antalya Havalimanı Lims Bona Dea Beach Hotel transfer