Teslimat ve İade

Teslimat ve İade

Teslimat ve İade


İlave ücret ödemeden rezervasyon devir tarihinden en az 4 saat önce iptal edilebilir. Aksi takdirde,% 100 ücret uygulanır.

Havaalanı transferleri için: 120 dakika ücretsiz bekleme süresi. Uçağın inişinden sonra. Havaalanı Dışı transferler için: 30 dakika ücretsiz bekleme süresi. Ücretsiz bekleme süresinden sonra 30 dakika başına 20 TL veya 3 € uygulanır.

Her biri 20 dakikalık iki (2) ekstra DURAK izini verilir ve durak başına 40 TL ek ücret alınır.

Havaalanında karşılama için: Sürücü, havalimanına gelenlerin önünde bekleyecektir. Havaalanı Dışı transferler için: Sürücü otel girişinde bekleyecektir.

Transfer yapılmaması durumunda % 100 tutarında kesinti yapılır ve geri ödeme yapılmaz.

Transfer bizden kaynaklı araç 30 dakika geç kalınması Transfer Yolcu Rezervasyon asistanı ile görüşme sağlanılmaması durumun da yapılmaması  % 100 tutarında ücret müşteriye iade yapılır.

Sürücünüzün sizinle iletişim kurması gerekebilir, bu nedenle telefonunuz açık olmalıdır ve alma süresi boyunca aramalar ve metinler alabilmelidir.

Bir rezervasyonda birden fazla araç için rezervasyon yapılabilir ve buna göre ücretlendirilirsiniz.

Gidiş-Dönüş Rezervasyonları da yapılabilir ve buna göre ücretlendirilirsiniz.

Alkol ve sigara içmek de yasalarca yasaklanmıştır ve para cezaları müşteriye aittir. Bu kurala uymazsanız, temizlik ücreti tahsil edilecektir.

Çocuk koltukları, koltuk başına 20 TL veya 3 € ücret karşılığında kullanılabilir.

Eğer sürücünüzün fazladan zaman beklemesini istiyorsanız, lütfen doğrudan sürücüye başvurun. Tüm ek masraflar, sürücünüze doğrudan yerel para biriminde (gerçek zamanlı döviz kuruna göre) ödenecek ve faturaya dahil edilecektir.

Antalya Blue Transfer