Side Transfer Transfer

Side Transfer

Antalya Havaalanı’na 70 km mesafede bulunan,Antalya’nın doğusunda kalan Side gerek tarihi dokusu gerekse turistik altyapısı ile siz değerli ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil imkanı sunmaktadır.
Bölgede başlıca görülmesi gereken yerler şunlardır.
Manavgat Şelalesi
Manavgat ilçesinin 3 km kuzeyinde, bıkmadan yorulmadan akarak her daim genç kalan Manavgat Şelale’sini görünce adeta siz de dinçleştiğinizi hissedeceksiniz. Irmak sularının 4 m kadar alçaktan gürül gürül dökülmesine rağmen geniş bir alana yayılan Manavgat Şelalesi görülmeye değer bir manzara sunuyor.
Nefes kesen doğasında çeşit çeşit ağaçların oluşturduğu ormanla Manavgat Çayı’nın eşsiz uyumunun sardığı piknik alanlarında, her nefeste huzuru içinize çektiğinizi hissedeceksiniz. Çevredeki restoranlarda taze balık bulunduğunu da unutmayın.    

Side Transfer

Ekonomik Side transfer mi bakıyorsunuz? O zaman size harika bir haberimiz var. En ekonomik Side transfer hizmetleri için, Blue  transfer ile hemen rezervasyonunuzu yaptırın,tatilinize iyi bir başlangıç yapın! Tecrübeli şöförlerimiz ile siz ve sevdiklerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde adresinize ulaştıracaktır.

Akdeniz'in serin sularının, yumuşacık kumlarının ve yüzyıllarca koruyup gözettiği tarihi hazinelerinin bir araya geldiği, mükemmel bir mekan; Side.

Güneş ışığının enerjisi ve deniz sularının serinliğinde tazelenmek, ağaçların yarattığı dingin atmosferde doğayla uyumu yakalamak ve antik kalıntıların gizeminde zamandan soyutlanmak için Side tatili harika bir seçenektir.

 Antalya havalimanı Side Arası mesafe Kaç km?

Side'ye en yakın havalimanı Antalya havalimanıdır ve Antalya havalimanı ile Side arası mesafe 65 kilometredir. En hızlı rota ile  56 dakika sürmektedir. Gazipaşa Havalimanı Side Arası mesafe kaç km?

Gazipaşa Havalimanı Side'ye Antalya havalimanına göre daha uzaktır fakat alternatif bir ulaşım seçeneğidir. Gazipaşa havalimanı side arası mesafe 105 kilometredir. antalyabluetransfer ile bu mesafe 1 saat 38 dakikadır.

Side Transfer Ücreti

Side’ye Gazipaşa ve Antalya havalimanından transfer hizmeti sağlayabilirsiniz. Side’nin yanında Kumköy, Sorgun, Çolaklı ve Titreyengöl beldelerine de Blue Transfer konforu ve ayrıcalığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Side Transfer Araçları

Side transferiniz için paylaşımlı minibüsten, lüks sedan serisine kadar çok çeşitli yelpazede araçlardan size en uygun olanı seçin.

Shuttle Minibüs

Shuttle minibüs seçeneği ile Antalya havalimanından Side'ye ekonomik olarak ulaşırsınız. Shuttle transfer seçeneği sadece Antalya havalimanı için geçerli bir seçenektir.

Sedan Transfer

3 valiz ve 3 kişi kapasitelidir. Klimalı sedan araçlarla ile otelinize hızlı ulaşırsınız, daha çok tatil yaparsınız. hızlı ulaşım isteyen çightler için uygndur.

Mercedes Vito Vip Transfer

Özel dizayn edilmiş son model Mercedes Vito Vip Transfer ile geniş ve rahat gidin! Araç kapasitesi 7 kişi ve 7 valizden ibarettir. Dilerseniz karşılıklı koltuk seçip gerçek VIP transfer deneyimi yaşabilirsiniz.

Vip Minibüs

14 kişilik Vip dizayn araçlar ile geniş gruplar için uygundur. Araçlarımız klimalı ve buzdolabı ile her daim soğuk içecekler ile rahat yolculuklar yapın.

 Side Geliş Transferi

Side'ye gitmek üzere havalimanına indiğinizde terminal çıkışında misafir karşılama görevlileri sizi ya da misafirinizi bekliyor olacaktır. Paylaşımlı transfer rezervasyonunuz var ise lütfen Blue Transfer logolu tabelayı bulunuz. Eğer Vip transfer rezervasyonu yaptırdıysanız lütfen isminiz yazılı tabelayı bulunuz. Şöförünüz sizin valizleriniz ve bagajlarınızın taşınmasında yardımcı olacaktır. Eğer hasta iseniz ve yürüyemiyorsanız havalimanı görevlileri size  terminal çıkışına kadar yardım edecektir, terminal çıkışında size şöförünüz yardımcı olacaktır.  Antalya Havalimanından Side’ye ulaşmak için BlueTransferin yüzde  yüz memnuniyet garantili hizmetlerinden yararlanabilirsiniz

Side Dönüş Transferi

Side'den havalimanına dönüş transferinde size biletinizde belirtilen saatten en az 10 dakika önce bilette belirtilen noktada hazır bulununuz. Telefonunuzun açık olduğundan emin olunuz. Eğer yurt içine uçacaksanız en az bir saat önce, yurtdışına uçacaksanız en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerektiğini hatırlatırız. Lütfen biletinizi ve kimliğinizi aldığınızdan emin olunuz.

Side'de Gezilecek Yerler

Yeryüzü ve gökyüzünün mükemmel uyumunu yansıtan, denize kollarını uzatmış bir yarımada üzerinde sapsarı kumsallarla çevrelenmiş antik kalıntılar, kafeler, restoranlar, hediyelik eşya satan dükkanlar ve Side'den kolaylıkla ulaşılabilen doğa harikaları Manavgat Şelalesi ve Köprülü Kanyon Milli Parkı gibi yakın yerler Side tatilinin ana unsurları diyebiliriz.

Denizin hemen kenarında mavi gökyüzüne saçılan beyaz bulutların uyumunu kıskandıracak şekilde, bembeyaz mermer sütunlarıyla masmavi denize yaslanan ve Güneşin oğlu Apollon'a adanan Apollon tapınağı Side'nin seyrine doyum olmayan günbatımının renkleriyle büyüleyici güzelliğe bürünür.Hemen yanı başında Apollon’un kardeşi, zekâ ve savaşın tanrıçası Athena'ya adanan tapınak, korint başlıklı sütunları, bu sütunların üzerindeki mermer bloklar ve bitki motifli rölyefleri ile dikkat çekmektedir. Imparator Vespasian'a jest olarak yapılan; bir zamanlar güzel heykellerle süslü, Vespasian Çeşmesi ve tek kemerli anıtsal kapı vardır. Kapıdan geçtiğiniz zaman tüm ihtişamıyla antik tiyatro durmaktadır. Üç katlı sahnesi ile yaklaşık 17.000 kişiye görsel şölenler sunan, II. yüzyıldan kalma Side Tiyatrosu'nu, heybetli sütunlar, heykeller ve mitolojik figürlerin kabartmaları süslemiştir.

Topraktan yapılmış orkestranın su kanalı ile çevrili olması tiyatronun Antik dönemde su oyunları için de kullanıldığını düşündürmektedir. Tiyatro, V. ve VI. yüzyıllarda açık hava ayinlerine de mekan olmuş, duvarlarında Side’lilerin Tanrı'ya yakarışları yankılanmıştır.  

Sosyal Medyamızı takipte kalın fırsatları kaçırmayın.

Sosyal medya üzerinden sizin için hazırladığımız kampanya ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.