Ölüdeniz

Ölüdeniz

Antalya Havalimanı Ölüdeniz Transfer 

Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz birçok açıdan gezip görülmesi gereken tatil beldelerinden birisi olarak görülmektedir.
Ülkemizin güzide tatil bölgelerinden birisi olan Ege’ye bağlı olan Ölüdeniz havası ve suyuyla birçok açıdan avantajlı bir konumda yer alıyor.  Bu nedenle yaz kış yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelmiş durumda, bu nedenle her tatil döneminde binlerce turist bu kente uğramakta iyi bir tatilin keyfini çıkarmaktadır. Antalya Havalimanı Ölüdeniz Transferini 7/24 hizmet sunan bir firma olarak bizlerle tatil keyfini çıkarmanız için sizlerin yanınızdayız. Bu nedenle Antalya Blue Transfer ailesi olarak bu güne kadar bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyor, bundan sonra da tercih edecek müşterilerimiz için de en uygun ve en iyi hizmet seçeneklerini sunacağımıza kanaat getiriyoruz.

Ölüdeniz Antalya Havalimanı Transfer Ücretleri

Tatil planları yaparken önemli olan iki şey vardır. Birisi zaman birisi de ücret, bu iki şeyi dengelemek lazım, bu nedenle çoğu kişi bu ikisini dengeleyemeyince sorunlar yaşıyor. Antalya Blue Transfer ailesi olarak sizlere en ekonomik hizmeti verdiğimizden emin olabilirsiniz. Bu sayede verdiğimiz hizmetin en iyisini ve en doğrusunu yapıyoruz. Bu güne kadar verdiğimiz hizmetlerde paradan önce müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk.
Antalya Havalimanı Ölüdeniz Transfer ücretleri sizlerin tercih ettiği araç kapasitesine ve aradaki mesafeye göre değişmektedir. Aynı zamanda bu iki kent arasındaki tatil beldelerini de gezmeniz bu ücrete ek ücret olarak da yansımaktadır.

Antalya Havalimanı Ölüdeniz Transfer Mesafesi

Antalya havalimanında Ölüdeniz’e gitmek için Antalya Blue Transfer sayesinde artık çok kolay hızlı ve güvenilir hizmetimiz sayesinde tam donanımlı ve konforlu araçlarımız ile en iyi hizmeti 7/24 verdiğimizden emin olabilirsiniz. Bu, güne kadar hizmet verirken daima en doğrusunu ve en iyi olanı tercih ettik. Bu nedenle araçlarımız burada yazan mesafe için uygun araçlar olup, yolculuk sırasında sıkılmamanız için radyo ve TV gibi seçenekler de mevcuttur.
Eğer iyi bir yolculuğun keyfini çıkarmak isterseniz Antalya Havalimanı Ölüdeniz Transfer mesafesi 212 km olup yolculuk süresi 3 saat gibi bir süredir. Fakat vip araçlarımız sayesinde bu süre sizler için daha da kısalacak özellikle lüks ve konforlu araçlarımız sayesinde rahat ve güzel bir yolculuğun tadını çıkaracaksınız.
Antalya havalimanı ile Ölüdeniz arasındaki bu mesafede de birçok doğal ve tarihi alan bulunmaktadır. isteğiniz dahilinde bu yerlere de uğramanız mümkündür.

Antalya Havalimanı Ölüdeniz Gezilecek Yerler

Birçok açıdan önemli plaj ve kumsallara sahip olan Ölüdeniz tatil için mutlaka gezip görülecek alanlara sahiptir. Ölüdeniz’de aynı zamanda kongreleriniz için otel bulabilir, konferans salonlarında da şirketiniz için iyi bir tatil seçeneği de sunabilirsiniz. Antalya Blue Transfer olarak her türlü tatil planınızda daima yanınızdayız.
Ölüdeniz daha çok zamanla oluşan doğal faktörleri ile ünlenen Ölüdeniz koyları, lagün ve sahil kenarlarıyla bilinen bir yerdir. Bunlardan birisi olan kelebek vadisine gidebilir ve buradaki eşsiz manzaraya da tanık olabilirsiniz. Eğer adrenalin tutkunuysanız burada bulunan yamaç paraşütlerine katılarak buna ek olarak da paraşüt uzmanlardan ders alabilirsiniz. Diğer yandan da Ölüdeniz plajına inerek burada deniz kenarında vakit geçirerek yüzebilirsiniz.
Ölüdeniz’de çeşitli aktivitelerin yanı sıra birden fazla etkinlik seçeneği de mevcuttur, ailenizle ve arkadaşlarınızla eğlenmek için hem sabah hem de gece yürüyüşler düzenleyebilir, serin havayı içinize çekerek iyi ve güzel bir tatilin keyfini de sürebilirsiniz Ölüdeniz Antalya Havalimanı Transfer için 7/24 firmamız daima hizmetinizdedir. Bizlere telefon numaramızdan veya web sitemizden 7/24 ulaşabilirsiniz.