Kumköy Transfer

Kumköy


Antalya Havalimanı Kumköy Transfer

Her dönem kesintisiz şekilde sürdürülen Antalya Havalimanı Kumköy Transfer kullanıcılara profesyonel olarak sunulur.

Antalya Havalimanı Kumköy Transfer hizmetleri kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Bunlar arasında ekonomik, VİP, tek yönlü, gidiş dönüş gibi farklı alternatifler mevcuttur. Müşteriler seçeneklerden dilediğini rahatlıkla tercih edebilirler.

Antalya havalimanı ile Kumköy arasında 60 kilometre mesafe olup bu ortalama atmış dakika sürmektedir. Uçak indiğinde hemen araç kapıda hazır olmakta ve müşteri gideceği adrese en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. Bu sayede yolcuların dinlenmek için daha fazla vakti olmaktadır. Eğer paylaşımlı transfer hizmeti kullanılacaksa bu durumda bekleme süresi değişiklik gösterebilir. Özel transfer hizmeti kişiye özgü olduğundan ulaşım bireysel şekilde ilerlemektedir.

Antalya Havalimanı Kumköy Transfer Hizmeti

Antalya Havalimanı Kumköy Transfer hizmeti kapsamında güzergah belirlenmekte olup özellikle grup transferlerinde bu sıraya göre varış noktası belirlenir. Bununla ilgili tüm kullanıcılar önceden bilgilendirme yapılmaktadır. Oteller kendi içerisinde sıralanmakta ve her müşteri kendi oteline geldiğinde transfer aracından inmektedir.

Transfer için kullanılacak araçlar tam donanımlı ve en teknolojik olacak şekilde tercih edilir. Bu sayede uçak sonrası başlayan transfer daha konforlu geçmektedir. Araçta bunu sağlayacak tüm özellikler bir arada bulunur. Bu durum tüm transfer türleri için geçerlidir. Firmanın müşteri memnuniyetine önem vermesi hizmet kalitesinin ve konforun her zaman yüksek olmasını sağlar.

Antalya Kumköy Transfer

Antalya Havalimanı Kumköy Transfer hizmetinden dileyen herkes yararlanabilir. Konaklanacak adrese kolayca varmayı sağlayan bu hizmet süresi uzaklığa bağlı olarak farklılık gösterir. Burada asıl amaç tüm müşterileri zamanında ve sorunsuz şekilde varış noktasına ulaştırmaktır. Bunun için firma ekibin gerekli tüm önlemleri almıştır. Böylece huzur dolu bir tatil için güzel bir başlangıç yapılabilir.

Antalya Blue Transfer yenilenen ve geniş araç filosu ile her talebe uygun çözümler sunmaktadır. Özel transferler için daha küçük araçlar kullanılırken paylaşımlı transferlerde araç kapasitesi daha fazla olmaktadır. Araç seçimi hizmet talebinin ardından yapılmakta, her zaman çözüm odaklı hizmet verilmektedir.

Antalya Kumköy Profesyonel Transfer

Geniş müşteri kitlesine sahip olan Antalya Kumköy müşteri transfer hizmeti bölgedeki tüm otellere yönelik olarak yapılır. Yaklaşık bir saat süren bu transfer kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Çoğu kullanıcı özel transfer hizmetini tercih etmektedir. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin firma ile iletişime geçmeleri gerekir. Özellikle erken rezervasyon yapılması yaz sezonunda yaşanan yoğunluktan etkilenmemeyi sağlayacaktır. Aynı zamanda erken rezervasyon halinde fiyatlarda da indirime gidilmektedir.

Antalye Blue Transfer firması bu alanda uzman olduğundan dolayı firmayı tercih eden her müşteri hizmetten memnun kalmaktadır. Firmanın sahip olduğu alanında profesyonel ekip hizmetin memnuniyet seviyesini her zaman en üst seviyede tutmaktadır. Aynı zamanda geniş araç filosunun bulunması da bunu destekler niteliktedir.

Kumköy Transfer Hizmetleri

Kumköy transfer hizmetleri arasında yer alan özel transfer adından da anlaşılacağı üzere özel araçlar ile yapılan transferlere verilen isimdir. Genellikle Antalya havalimanından başlayan bu transfer konaklanacak otele varıncaya kadar devam eder. İsteyen müşteriler dönüş için de bu transferden yararlanabilirler. Bu durumda ödenecek olan toplam tutar biraz daha yüksek olacaktır.

Tek yönlü ve birden fazla kişinin olduğu transferlerde belli bir güzergah planına göre hareket edilir. Araç her otele sırayla uğrayarak her müşteri kendi oteline geldiğinde araçtan iner. Bu sıra standart olup müşterilere transfer öncesinde bununla ilgili bilgi verilir. Transfer talebi oluşturulduğunda bu gini detayların her biri müşteri ile paylaşılır. 

Sosyal Medyamızı takipte kalın fırsatları kaçırmayın.

Sosyal medya üzerinden sizin için hazırladığımız kampanya ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.