Kumköy

Kumköy

Antalya Havalimanı Kumköy Transfer

Her dönem kesintisiz şekilde sürdürülen Antalya Havalimanı Kumköy Transfer kullanıcılara profesyonel olarak sunulur.
Antalya Havalimanı Kumköy Transfer hizmetleri kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Bunlar arasında ekonomik, VİP, tek yönlü, gidiş dönüş gibi farklı alternatifler mevcuttur. Müşteriler seçeneklerden dilediğini rahatlıkla tercih edebilirler.
Antalya havalimanı ile Kumköy arasında 60 kilometre mesafe olup bu ortalama atmış dakika sürmektedir. Uçak indiğinde hemen araç kapıda hazır olmakta ve müşteri gideceği adrese en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. Bu sayede yolcuların dinlenmek için daha fazla vakti olmaktadır. Eğer paylaşımlı transfer hizmeti kullanılacaksa bu durumda bekleme süresi değişiklik gösterebilir. Özel transfer hizmeti kişiye özgü olduğundan ulaşım bireysel şekilde ilerlemektedir.

Kumköy Antalya Havalimanı Transfer Hizmeti

Antalya Havalimanı Kumköy Transfer hizmeti kapsamında güzergah belirlenmekte olup özellikle grup transferlerinde bu sıraya göre varış noktası belirlenir. Bununla ilgili tüm kullanıcılar önceden bilgilendirme yapılmaktadır. Oteller kendi içerisinde sıralanmakta ve her müşteri kendi oteline geldiğinde transfer aracından inmektedir.
Transfer için kullanılacak araçlar tam donanımlı ve en teknolojik olacak şekilde tercih edilir. Bu sayede uçak sonrası başlayan transfer daha konforlu geçmektedir. Araçta bunu sağlayacak tüm özellikler bir arada bulunur. Bu durum tüm transfer türleri için geçerlidir. Firmanın müşteri memnuniyetine önem vermesi hizmet kalitesinin ve konforun her zaman yüksek olmasını sağlar.

Antalya Havalimanı Kumköy Transferi

Antalya Havalimanı Kumköy Transfer hizmetinden dileyen herkes yararlanabilir. Konaklanacak adrese kolayca varmayı sağlayan bu hizmet süresi uzaklığa bağlı olarak farklılık gösterir. Burada asıl amaç tüm müşterileri zamanında ve sorunsuz şekilde varış noktasına ulaştırmaktır. Bunun için firma ekibin gerekli tüm önlemleri almıştır. Böylece huzur dolu bir tatil için güzel bir başlangıç yapılabilir.
Antalya Blue Transfer yenilenen ve geniş araç filosu ile her talebe uygun çözümler sunmaktadır. Özel transferler için daha küçük araçlar kullanılırken paylaşımlı transferlerde araç kapasitesi daha fazla olmaktadır. Araç seçimi hizmet talebinin ardından yapılmakta, her zaman çözüm odaklı hizmet verilmektedir.

Kumköy Antalya Havalimanı Transferi

Geniş müşteri kitlesine sahip olan Antalya Kumköy müşteri transfer hizmeti bölgedeki tüm otellere yönelik olarak yapılır. Yaklaşık bir saat süren bu transfer kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Çoğu kullanıcı özel transfer hizmetini tercih etmektedir. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin firma ile iletişime geçmeleri gerekir. Özellikle erken rezervasyon yapılması yaz sezonunda yaşanan yoğunluktan etkilenmemeyi sağlayacaktır. Aynı zamanda erken rezervasyon halinde fiyatlarda da indirime gidilmektedir.
Antalye Blue Transfer firması bu alanda uzman olduğundan dolayı firmayı tercih eden her müşteri hizmetten memnun kalmaktadır. Firmanın sahip olduğu alanında profesyonel ekip hizmetin memnuniyet seviyesini her zaman en üst seviyede tutmaktadır. Aynı zamanda geniş araç filosunun bulunması da bunu destekler niteliktedir.

Antalya Havalimanı Kumköy Transfer Hizmetleri

Kumköy transfer hizmetleri arasında yer alan özel transfer adından da anlaşılacağı üzere özel araçlar ile yapılan transferlere verilen isimdir. Genellikle Antalya havalimanından başlayan bu transfer konaklanacak otele varıncaya kadar devam eder. İsteyen müşteriler dönüş için de bu transferden yararlanabilirler. Bu durumda ödenecek olan toplam tutar biraz daha yüksek olacaktır.
Tek yönlü ve birden fazla kişinin olduğu transferlerde belli bir güzergah planına göre hareket edilir. Araç her otele sırayla uğrayarak her müşteri kendi oteline geldiğinde araçtan iner. Bu sıra standart olup müşterilere transfer öncesinde bununla ilgili bilgi verilir. Transfer talebi oluşturulduğunda bu gini detayların her biri müşteri ile paylaşılır. 
Kumköy Transfer Rezervasyonu
Manavgat Kumköy`de bir tatil planınız varsa transferinizi önceden rezerve etmek sizi büyük bir dertten kurtaracaktır. Çünkü, Antalya Havalimanından Kumköy`e yaz sezonunda ulaşım için transfer aracı bulmak zor veya yüksek maliyetli olabilir. Bununla birlikte, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlere kıyasla Antalya Havaalanı taksi ücretleri daha pahalıdır. Bu sebeple, Kumköy transferi için erken rezervasyon yaptırarak otelinize veya yazlığınıza daha ekonomik ulaşım sağlayabilirsiniz.
Antalya Blue Transfer olarak Antalya Havaalanından Kumköy`e 7/24 Transfer hizmeti sunuyoruz. Ulaşım ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun aracı seçip web sitemizden Kumköy transfer siparişinizi oluşturabilirsiniz. Dilerseniz, +905435038465 nolu telefon numaramızdan ve aynı numaraya bağlı WhatsApp destek hattımızdan bize her an ulaşabilir, seyahat uzmanlarımızdan 7/24 yardım alarak transfer rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Kumköy Transferi Nasıl Planlanır?

Kumköy transferinizi önceden planlamak isterseniz internet sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak seyahat uzmanlarımızla transferinizi planlayabilirsiniz. Rezervasyonunuz yapıldıktan sonra kayıtlı email adresinize veya mobil telefonunuza göndereceğimiz rezervasyon onayında tüm operasyon ve fiyat bilgilerini ayrıntılı olarak görebilirisiniz.
Uçağınız Antalya Havalimanına indiğinde Antalya Blue Transfer görevlileri sizi karşılayıp Kumköy`e ulaşım için rezerve ettiğiniz transfer aracına yönlendirecektir. Nazik, eğitimli ve tecrübeli şoförlerimizle Antalya Kumköy transfer süreciniz başlayacak ve otelinize kadar güvenli şekilde ulaşımınız sağlanacaktır.

Antalya Havalimanı Kumköy Transfer

Antalya’daki önemli tatil merkezlerinden birisi olan Kumköy, çok sayıda otel ile turizm alanında önemli bir role sahiptir. Buraya gelen turist sayısının çok fazla olması, havalimanından buraya gelmek isteyenlerin ciddi şekilde ulaşıma ihtiyaç duymasına neden olur. Kumköy transfer ile insanlar, havalimanından buradaki otellerine kısa sürede gelir ve böylece tatilin başlangıcında zaman kaybedilmemiş ve bu sorun ile uğraşılmamış olur. Bilindiği insanlar otel konusunda çok önceden rezervasyon yaparken, aynı özeni ulaşım noktasında çoğu zaman göstermezler. Fakat bu durum, ciddi mağduriyetlere yol açar. Özellikle taksi ve toplu taşımanın kendi içinde sahip oldukları dezavantajlar, havalimanında yaşanan yoğunluk ve benzer unsurlar, insanların sorun yaşamaması için VIP transfer hizmetlerinden yararlanmasını adeta zorunlu hale getirir.
Kumköy ile Antalya Havalimanı arasındaki mesafe yaklaşık olarak 65 km’dir. Bu mesafenin özel bir araçla geçilmesi, insanların daha az yorulmasına, gerginlik ve stres yaşamamasına neden olur. Bundan dolayı da havalimanı Kumköy transfer hizmetlerinin çok büyük bir önemi vardır. Söz konusu hizmet kapsamında müşteri memnuniyeti garanti edilir. Bunun için uçuş takibi, havalimanında bekleme, yolcu sayısına uygun araçla transferi gerçekleştirme, 7/24 hizmet anlayışı gibi detaylar kullanılır. İnsanlar, havalimanında beklenir ve burada karşılanır. Daha sonra araca alınan insanlar, özel olarak tasarlanan araçlar ile otellerine kadar götürülür. Bu işlem sırasında bekleme, farklı bir noktaya uğrama söz konusu dahi değildir. Bu da insanların zaman kaybetmemesini sağlar.

Kumköy Antalya Havalimanı Transfer

Antalya Kumköy otel transfer işlemleri ile tatillerine başlayan insanlar, daha sonra buranın keyfini yaşamaya başlar. Antalya denildiği zaman şüphesiz herkesin aklına ilk olarak deniz gelir. Kumköy, kumsalı ve denizi ile öne çıkan yerleşim merkezlerinden birisidir. Adının Kumköy olması tesadüf değil, bölgedeki kumsallar ile doğrudan ilgilidir. Söz konusu merkezde bulunan kumsallar, insanların güneşin ve kumun tadını çıkarmasını sağlar. Bununla birlikte bölgede yer alan çok sayıda tarihi ve doğal güzelliğin ziyaret edilmesi, insanların farklı mutluluklar yaşamasına neden olacaktır. Bütün bunlar birlikte değerlendirildiğinde, bölgeye gelen turist sayısının neden fazla olduğunun cevabı da verilmiş olmaktadır.