Kalkan

Kalkan

Antalya Havalimanı Kalkan Transfer 

Tarihi ve doğal mekanlarıyla Kalkan Havalimanı Antalya transfer, Antalya’nın turizm açısından bir diğer önemli ilçesi olan Kaş’a bağlı beldelerden birisidir. Özellikle bölgede yer alan tarihi mekanlarıyla birden fazla yerli ve yabancı turistin dikkatini çekmektedir. Bu nedenle bölge olarak turistik açıdan belli bir popülariteye de sahiptir. Lidya Uygarlığının kurulduğu bir bölgede bulunan Kalkan beldesi yazın çok fazla artan sıcaklıkları ile yaz aylarındaki tatilinizin mutlaka geçmesi gereken yerleri arasında yer alıyor.

Kalkan Antalya Havalimanı Transfer Hizmeti

Eğer sizde Antalya’nın bu gözde tatil yerini görmek isterseniz tek yapmanız gereken Antalya Blue Transfer sayesinde sunulan Antalya Havalimanı Kalkan Transfer hizmetimizden yararlanmak olacaktır. Bu güne kadar verdiğimiz hizmetler bizleri buraya kadar taşıdı. Bu nedenle transfer hizmetimizde mutlaka özverili bir şekilde 7/24 işimizi yapmaya gayret gösteriyoruz.

Kalkan Antalya Havalimanı Transfer 

Günümüzden yaklaşık 3000 yıl önce Yunan tüccarlar tarafından kurulan Kalkan birçok açıdan önemli bir beldedir. Bu nedenle Antalya havalimanına bir hayli uzak bir mesafede yer almaktadır. Antalya havalimanı ile Kalkan arasında 250 km’lik bir mesafe bulunup bu mesafe 250 dakikalık bir süre içinde geçilmektedir.
Bu süre içinde müşterimizin sıkılmaması için araçlarımız tam donanımlıdır. Araçlarımızda yer alan TV ve radyo ve wifi seçenekleri sayesinde transfer süreci en iyi şekilde geçmektedir. Antalya Blue Transfer olarak bu güne kadar müşteri memnuniyetini esas alarak işimizin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. İstediğiniz taktirde sizleri tercih ettiğiniz otele kadar transfer işleminizi gerçekleştiriyoruz.
Kalkan beldesi pek çok otelinin yanı sıra hem de butik işletmeleri ile sevimli havasından başlayarak lüks ve beş yıldız otellerin sayısız imkanlarında yararlanmak isteyenlere kapılarını açan bir beldedir. Bu nedenle erişim rahatlığını en üst düzeye çıkarmak isteyenler için var gücüyle çalışan personel ekibimiz tarafından farklı durakları talep ettiğinizde uğramanız gereken alanlardır. Konaklamak için seçmiş olduğunuz otelin anında kapısına kadar zahmet etmeden veya beklemeye gerek kalmadan 7/24 ulaşmanızı sağlayacak Antalya Blue Transfer sayesinde uçağınızdan indiğiniz an tatilinizin başlar. 

Antalya Havaalanı Kalkan Transferleri

Başta İngiliz turistler olmak üzere dünyanın pek çok yerinden yerli ve yabancı turistlerin uğrak tatil noktalarından biri olan, ayrıca sene içindeki iş toplantıları, seminer ve kongreler için de sıkça tercih edilen yerlerden biri olan Antalya Havaalanı Kalkan transferleri sayesinde kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz gözdelerden biri. Denizinden atmosferine, manzaralarından tarihi yapılarına kadar her bir köşesiyle sizi kendine hayran bırakacak olan bu eşsiz yer için Antalya Blue Transfer tarafından 7/24 düzenlenen güvenilir ve uygun fiyatlı Kalkan transferleri ise artık elinizin altında.

Antalya Havaalanı Kalkan Transfer Hizmetleri

Kaş transferleri ile ulaşım sağlayabileceğiniz bir diğer önemli tatil noktası olmasının yanında Meis Adası’na son derece yakın bir konumda bulunan Kaş’ın, Mavi Bayrak Ödülü almış olan beldesi Kalkan, eski adıyla Kalamaki, taşlık denizlerinde Patara Plajı gibi uçsuz bucaksız güzelliklere yer açmasıyla herkesi bir araya getiren tatil alternatifleri sunmaktadır.
Patara Plajı’yla sınırlı kalmayan güzellikleri Kaputaş Plajı veya kendi Halk Plajı ile devam eden, ayrıca tarihi dokuları keşfetmek isteyenlere Sidyma Antik Kenti, Patara Antik Kenti gibi farklı alternatifler sunan Kalkan Havaalanı transferleri ile erişim sağlayarak mutlaka görmenizi önereceğimiz yerler arasındadır. Transferlerimize dahil olmanızla birlikte dilerseniz bahsedilen noktalara yakında bulunan konaklama tesislerine ulaşabilir, dilerseniz tatilinize hemen güneş ışıklarına ve mavi suların serinliğine kapılarak başlamak için güzergahımız üzerinde yer verilen sayısız güzellikten herhangi birine transfer talebinde bulunabilirsiniz.

Kalkan Antalya Havaalanı Transfer Mesafesi

Günümüzden 3000 yıl önce kurulmuş olması ve sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış olmasıyla ne kadar değerli ve bereketli bir yer olduğu tarih boyunca birçok kez ispatlamış olan Kalkan Antalya Havaalanı transfer mesafesi nispeten uzun olmakla birlikte, Antalya Blue Transfer tarafından son derece ideal hız ve sürelerde varabileceğiniz yerler arasındadır. Kalkan Antalya Havaalanı mesafesi 240 km. olup bahsedilen bu mesafe 250 dakika içerisinde güvenle gidilebilmekte, haliyle pek çok eşsiz ve unutulmaz manzaraya şahit olurken nasıl geçtiğiniz anlayamayacağınız ve doyamayacağınız bir seyahatte en iyi hıza ulaşmanız sağlanmaktadır.
Antalya şehrinin güzide beldelerinden birisi olan Kalkan yerli ve yabancı turistlerin çokça ziyaret ettiği tatil alanlarına sahip olmasıyla dikkat çekiyor.
lya’nın önemli tatil köylerine sahip Kalkan, birden fazla açından önemli bir tatil hizmeti sunmaktadır. Kalkan’ın kurulduğu günden bu yana 200 yıllık bir tarihi birikime sahiptir. Özellikle Akdeniz korsanlarının uğrak alanlarından bir yer olduğu için alt yapısı da bir hayli tarihi birikim barındırmaktadır. Bunun yanı sıra Yunanlılar döneminde Yunan tüccarların uğrak alanlarından birisi olduğu da söylenmektedir. Bu nedenle bu güzide belde birden fazla tarihe tanıklık ettiği için hem yerli hem de yabancı turistler tarafından tatil için tercih edilmektedir.
İyi ve güzel bir tatilin keyfini sürmek isterseniz mutlaka uygun fiyata bir transfer süreci geçirmeniz gerekir. Bu nedenle Antalya Blue Transfer olarak en uygun fiyatlı transfer hizmeti vermekteyiz. Özellikle yaz ayları geldiğinde tatil süreci büyük bir maliyete sahip olmaktadır. Bunun dışında transfer sürecine de ödenen yüksek maliyetler nedeniyle bu süreç olumsuz durumlara yol açmaktadır.