Kalkan Transfer

 Kalkan


Antalya Havalimanı Kalkan Transfer 

Antalya şehrinin güzide beldelerinden birisi olan Kalkan yerli ve yabancı turistlerin çokça ziyaret ettiği tatil alanlarına sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Tarihi ve doğal mekanlarıyla Kalkan Havalimanı Antalya transfer, Antalya’nın turizm açısından bir diğer önemli ilçesi olan Kaş’a bağlı beldelerden birisidir. Özellikle bölgede yer alan tarihi mekanlarıyla birden fazla yerli ve yabancı turistin dikkatini çekmektedir. Bu nedenle bölge olarak turistik açıdan belli bir popülariteye de sahiptir. Lidya Uygarlığının kurulduğu bir bölgede bulunan Kalkan beldesi yazın çok fazla artan sıcaklıkları ile yaz aylarındaki tatilinizin mutlaka geçmesi gereken yerleri arasında yer alıyor.

Antalya Havalimanı Kalkan Transfer Hizmeti

Antalya’nın önemli tatil köylerine sahip Kalkan, birden fazla açından önemli bir tatil hizmeti sunmaktadır. Kalkan’ın kurulduğu günden bu yana 200 yıllık bir tarihi birikime sahiptir. Özellikle Akdeniz korsanlarının uğrak alanlarından bir yer olduğu için alt yapısı da bir hayli tarihi birikim barındırmaktadır. Bunun yanı sıra Yunanlılar döneminde Yunan tüccarların uğrak alanlarından birisi olduğu da söylenmektedir. Bu nedenle bu güzide belde birden fazla tarihe tanıklık ettiği için hem yerli hem de yabancı turistler tarafından tatil için tercih edilmektedir.

Eğer sizde Antalya’nın bu gözde tatil yerini görmek isterseniz tek yapmanız gereken Antalya Blue Transfer sayesinde sunulan Antalya Havalimanı Kalkan Transfer hizmetimizden yararlanmak olacaktır. Bu güne kadar verdiğimiz hizmetler bizleri buraya kadar taşıdı. Bu nedenle transfer hizmetimizde mutlaka özverili bir şekilde işimizi yapmaya gayret gösteriyoruz.

Antalya Havalimanı Kalkan Transfer Ücreti

İyi ve güzel bir tatilin keyfini sürmek isterseniz mutlaka uygun fiyata bir transfer süreci geçirmeniz gerekir. Bu nedenle Antalya Blue Transfer olarak en uygun fiyatlı transfer hizmeti vermekteyiz. Özellikle yaz ayları geldiğinde tatil süreci büyük bir maliyete sahip olmaktadır. Bunun dışında transfer sürecine de ödenen yüksek maliyetler nedeniyle bu süreç olumsuz durumlara yol açmaktadır.

Neyse ki Antalya Blue Transfer sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunarak uygun bir fiyatlandırma seçeneği sunmaktadır.

Antalya Havalimanı Kalkan Transfer Süresi

Günümüzden yaklaşık 3000 yıl önce Yunan tüccarlar tarafından kurulan Kalkan birçok açıdan önemli bir beldedir. Bu nedenle Antalya havalimanına bir hayli uzak bir mesafede yer almaktadır. Antalya havalimanı ile Kalkan arasında 250 km’lik bir mesafe bulunup bu mesafe 250 dakikalık bir süre içinde geçilmektedir.

Bu süre içinde müşterimizin sıkılmaması için araçlarımız tam donanımlıdır. Araçlarımızda yer alan TV ve radyo ve wifi seçenekleri sayesinde transfer süreci en iyi şekilde geçmektedir. Antalya Blue Transfer olarak bu güne kadar müşteri memnuniyetini esas alarak işimizin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. İstediğiniz taktirde sizleri tercih ettiğiniz otele kadar transfer işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Kalkan beldesi pek çok otelinin yanı sıra hem de butik işletmeleri ile sevimli havasından başlayarak lüks ve beş yıldız otellerin sayısız imkanlarında yararlanmak isteyenlere kapılarını açan bir beldedir. Bu nedenle erişim rahatlığını en üst düzeye çıkarmak isteyenler için var gücüyle çalışan personel ekibimiz tarafından farklı durakları talep ettiğinizde uğramanız gereken alanlardır. Konaklamak için seçmiş olduğunuz otelin anında kapısına kadar zahmet etmeden veya beklemeye gerek kalmadan ulaşmanızı sağlayacak Antalya Blue Transfer sayesinde uçağınızdan indiğiniz an tatilinizin başlar. 

Sosyal Medyamızı takipte kalın fırsatları kaçırmayın.

Sosyal medya üzerinden sizin için hazırladığımız kampanya ve fırsatlara ulaşabilirsiniz.