Göcek

Göcek

Antalya Havalimanı Göcek Transfer

Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı bu turistik mahalle, özel koyları eşsiz plajları ile zengin turistlerin ilgi odağı. Bölge, geçtiğimiz günlerde koyların kiralanması ihalesi ile adını basında sıkça söz ettirirken, uluslar arası basında da tanınmış oldu. Mini onlarca adayı bünyesinde barındıran Göcek, ultra lüks her ihtiyaca cevap veren pahalı otelleri ile de meşhur. Yılın her mevsimi, farklı aktiviteler ile misafirlerine eşsiz zamanlar yaşatan şehir, Türkiye’de genelde lüksü seven kesimin tercih noktası.

Göcek Antalya Havalimanı Transfer

Antalya Havalimanı Göcek Transfer, uzmanlık olduğumuz en iyi işimizi vip seviyede verdiğimiz bir hizmetimiz. Firmamız tarafından minimum iki yıl eğitilmiş, nitelikli personelimiz sizleri Antalya havalimanından karşılayıp son model araçlarımıza kadar bavullarınızı taşıyıp, araçlarınızda seyahat ederken de sizleri Göcek hakkında bilgilendirip,  bölgenin bakir koyları, temiz suları hakkında bilgilendirmektedir. Ayrıca, otelde konaklayacaksanız, kalacağınız otelin su sporları hakkında bilgiler sunup, otelinizden istifade edebileceğiniz ücretli ve ücretsiz alanlar hakkında sizlere bilgi vermektedir. Yolculuğunuz süresinde ikram servisleri ile de sizleri yalnız bırakmayan personelimiz, her an Göcek hakkında kafanıza takılan soruları cevaplamaktadır.

Antalya Havalimanı Göcek Transfer

Antalya Havalimanı Göcek Transfer hizmeti, elit müşterilerimize vip seviyesinde sunduğumuz, havalimanı vip transfer hizmetimizdir. Şoförlerimiz ana merkezimizden yol ve hava durumu hakkında canlı olarak bilgilendirilirken, güvenli bir şekilde Göcek’e ortopedik koltuklarınıza yaslanıp varacaksınız. Maksimum bir yaşında olan kaliteli araçlarımız, size en iyi hizmeti kesintisiz vermesi adına her ay düzenli kontrollerden geçirilmektedir. Araç içi sıcaklığımız, yazın yüksek sıcaklıkları, Antalya’nın yoğun nem yüzdesi göz önüne alınarak, hep 24 derecede tutulmaktadır.  Sunduğumuz bu hizmeti, komisyon almaksızın, her müşterimize eşit şekilde Antalya havalimanı Göcek transfer hizmetini 7/24 sunuyoruz. Müşterilerimizin değerli eşyaları var ise, gerek görülmesi halinde seyahatimiz boyunca bu eşyaları sigorta güvencesi ile de koruyabilmekteyiz.