Fethiye

Fethiye

Antalya Havalimanı Fethiye Transfer 

Antalya gibi hem tarihi hem de doğal güzellikleriyle ön plana çıkan tatil yerlerine sahip turistik alanlarından birisi olan Muğla iline bağlı Fethiye her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır.
Yaz ayları gelmeye başladıkça tatil yerlerine olan ilgi de bir hayli artmaya başladı. Bu nedenle Antalya Havalimanı Fethiye Transfer hizmeti sayesinde artık tatil planları daha kolaylaşmaktadır. Çünkü firma olarak verdiğimiz 7/24 transfer hizmeti sayesinde Antalya’da yaptığınız tatil süreci boyunca transfer işlemlerinizi konforlu ve donanımlı araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Bu, güne kadar binlerce kişiye tatil süreci boyunca yanında olduk bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Eğer sizde iyi ve rahat bir tatilin keyfini çıkarmak isterseniz Antalya Blue Transfer  olarak her an yanınızdayız.

Fethiye Antalya Havalimanı Transfer Mesafesi

Fethiye, Ege Bölgesi’nde yer alan ve tatil yerleri ile birçok turisti ağırlayan hem doğal hem de tarihi güzellikleri ile dikkat çeken bir bölgedir. Bu nedenle her tatil döneminde binlerce insan bu yere uğramaktadır. Özellikle butik otelleriyle, resort otelleri ve beş yıldızlı otelleriyle birçok turistin memnun kaldığı alanlardan birisi olan Fethiye tatil dönemlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.
Fethiye’ye gitmek için iki türlü ulaşım vardır. Bunlardan birisi uçak diğeri ise otobüs uçağa bindiyseniz Bodrum Milas Havalimanı, Dalaman Havalimanı ve Antalya Havalimanı’nı kullanabilirsiniz. 7/24 Antalya Havalimanı Transfer hizmeti sayesinde 2 saatte sizleri Fethiye’ye ulaştırmaktayız. Fethiye, Muğla’ya bağlı bir il olduğu için bazen hava şartları değişebilir o nedenle gitmeden önce hava durumunu kontrol etmenizde fayda var.
Fethiye ilçesi merkezi bir konumda olduğu için Antalya dışında Muğla’nın çoğu tatil kentine yakın bir konumda bulunmaktadır. Bundan dolayı hem merkezi açıdan hem de tarihi ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkan bir yerdir. Eğer yazın iyi bir tatil planlıyorsanız Fethiye tatil için iyi bir seçenek olacaktır.

Antalya Havalimanı Fethiye Transfer

Muğla ilinin güzide kentlerinden birisi olan Fethiye’ye Antalya Blue Transfer sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmanız mümkün, bunun için sitemizdeki telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.
Antalya Havalimanı Fethiye Transfer araçlarımız kişi sayısı konforu ve gidilecek yere göre değişmekte olup siz değerli müşterilerimizin seçimi dahilinde birden fazla araç seçeneği sunmaktayız. Araçlarımız lüks ve konforlu vip araçlar olup her türlü donanıma sahiptir, sizler için rahat bir şekilde dizayn edilmiş deri koltuklarımız sayesinde lüks ve konforlu bir yolculuğun tadını çıkaracaksınız.
Araçlarımız içinde 1 den 4 kişiye varan koltuk sayısı ile Carevella, 1 den 8 kişiye varan Mercedes Vito ve 1 den 13 kişiye varan koltuk sayısı ile Mercedes Sprinter bulunmaktadır. Her türlü kişi sayısına göre hizmetinizde bulunan araçlarımız sayesinde Fethiye’de iyi bir tatilin keyfini süreceksiniz
Antalya Havalimanı Fethiye Transfer’de Görülecek Yerler
Fethiye birçok açıdan avantajlı bir tatil yeridir. Bu nedenle gitmeden önce mutlaka gezilecek yerlere de göz atmanızda fayda var;
Kelebek Vadisi: Doğal oluşumları ile bir doğa harikası olarak görülen Kelebek Vadisi; özellikle doğa gezileri için görülmesi gereken bir mekandır. Burada ayrıca yamaç paraşütü de yapılmaktadır.
Tylon Örme Yeri
Harabeler içinde kalmış olan bu antik kent adeta sizleri tarihi bir yolculuğa çıkaracak.
Yukarda yer alan yerleri görmek isterseniz Antalya Havalimanı Fethiye transfer hizmetini sizlere 7/24 en iyi şekilde sunan Antalya Blue Transfer’den yararlanabilirsiniz.