Avsallar

Avsallar

Antalya Havalimanı Avsallar Transferi

Türkiye’de bir ilk olarak Antalya havalimanı Avsallar transfer, kadın şoförlerle transfer imkanı sağlıyor. Kendinizi gerçekten ayrıcalıklı hissedeceksiniz.Antalya Havalimanı Avsallar Transferi Türkiye’de bir ilk olarak transfer işlerinin kadın şoför seçenekli olarak gerçekleşmesini sağlıyor. Son derece önemli olan ve konforlu olmanızı sağlayan bu hizmetlerle transfer istediğiniz birçok yerde güvenle araç tahsisinizi yaptırabilirsiniz.
Deneyimli ve kibar şoförlerle transferi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan araçlarımızın tamamı bakımlı ve konforludur. Antalya’nın her yerine kendinizi özel hissedeceğiniz araçlarımızla transfer sağlayan ekibimiz, memnun kalacağınız birçok sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Profesyonel kadromuz yerli ve yabancı turist taşımacılığıyla her zaman size hizmet vermeye hazır olacaktır.
Erken rezervasyonlarla gezi planınızı daha ekonomik hale getirmenizi sağlayan birçok hizmet kapsamında desteğimizden yararlanabilirsiniz. Her zaman ekonomik ve pratik çözümler sunan firmamızda transfer işlemlerinizin gerçekleşmesini sağlayacak araç seçeneklerimiz oldukça fazladır.
Kurumsal olarak destek veren profesyonel ekibimiz, 2019 yılından beri hizmetinizdedir. Memnun kalacağınız birçok hizmeti bulunan ekibimiz, saatlik ya da aylık gibi uzun dönem kiralama seçeneklerinde de şoförlü olarak destek vermektedir.
İlkbahar ve yaz aylarında çok tercih edilen hizmetlerden olan transfer seçenekleri, lüks Mercedes marka araçlarla sağlanmaktadır. Evinizden havalimanına ya da otele transfer yaptırmak istediğinizde birçok alternatiften yararlanabilirsiniz. Yurt dışından gelen misafirlerinizi karşılamak istediğinizde çok sayıda çözüm bulmak için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Antalya Havalimanı Transfer hizmeti bölgesinde yer alan birçok firmadan farklı olarak kadın şoför çalıştıran firmamız tarafından verilmektedir.
Antalya’nın her yerinde yararlanabileceğiniz birçok hizmetten faydalanmanızı sağlayan çözümlerle uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Antalya’nın her yerine ulaşmanızı sağlayan lüks araçlarımızla özel günlerinizde de transfer işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Avsallar Antalya Havalimanı Transfer Hizmeti

Muhteşem denizi ve manzarasıyla dikkat çeken birçok koya sahip olan Avsallar’a transfer işlemleri yaptırmak için hemen harekete geçerek, keyfini çıkaracağınız bir gezintiye hazırlanabilirsiniz. Özellikle havalimanına transfer hizmeti sağlayan birçok firmadan farklı olarak kaliteli ve müşteri odaklı hizmet veren ekibimizle ihtiyacınız olan her durumda konforunuzu sürdürebilirsiniz. Antalya Havalimanı Avsallar Transfer hizmeti, çok uygun fiyatlar ve kişi sayısına göre değişecek olan lüks araçlarla size Antalya’yı yakından keşfetme fırsatı sunacak.
Havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde her zaman pratik çözümler bulmanızı sağlayan Antalya Blue Transfer ile Antalya’nın derin maviliğine ulaşabilirsiniz.
Transfer hizmeti almak istediğinizde son derece önemli olan araç kalitesi ve zamanlama Antalya Blue Transfer ile sorun olmaktan çıkıyor. İhtiyacınız olan araç türünü seçerek kısa sürede istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle havaalanı transfer hizmetlerini istediğiniz birçok yerde kullanılan VIP transfer araçlarımız, kadın ve erkek şoför seçenekleriyle değişmektedir.
Havaalanı transfer hizmetlerinden faydalanmanızı sağlayan birçok seçenek için ekibimizden bilgi alabilirsiniz. İş amaçlı gezilerde son derece özel konseptlerin oluşmasını sağlayan alternatiflerimizden faydalanabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışından transfer hizmeti almak istediğinizde yabancı dil bilen personel destekli araçlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz!
Antalya transfer hizmeti fiyatları transfer edilecek olan yere göre değişmektedir. Hem ekonomik hem de pratik olan bu fiyatlardan yararlanmak için erken rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yaz sezonunda son derece yoğun olan bu hizmetten yararlanmak istediğinizde uygun fiyatlarla araçlarımızı seçerek kiralayabilirsiniz. Günlük ya da daha uzun süreli kiralama işlemleri için 7/24 rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz. Antalya Havalimanı Transfer fiyatları birçok lokasyona göre değişmekle birlikte tarih ve kişi sayısı seçerek sitemizden öğrenebileceğiniz şekilde planlanmıştır. 

Antalya Havalimanı Avsallar Transferi

Mavi ve yeşilin bir araya gelmesiyle yeryüzündeki cennetlerden biri halini alan Avsallar hem doğaya hem tarihe ilgisi olanlar için son derece ilgi çekici ve değerli turistik mekanlardan biridir. Turizm bakımından önemli bir merkez olan Avsallar Antalya Havalimanı transferi için Antalya Blue Transfer’i seçenler tarafından oldukça kolay şekilde erişilebilecek tatil noktalarındandır. Siz de en iyi fiyat ve araç kalitesiyle Avsallar tatilinize başlamak, böylece ulaşım sorunu olmadan doğayla kucaklaşmak için her zaman aklınızı soruları yöneltmek üzere bizlere ulaşabilirsiniz.

Avsallar Antalya Havaalanı Mesafesi Ne Kadardır?

Alanya’ya olan uzaklığı 28 km. olan Avsallar’ın Antalya Havaalanı’naolan uzaklığı ise 115 km. olup Avsallar Antalya Havaalanı transfer süresi ise Antalya Blue Transfer araçlarıyla ortalama olarak 100 dakikadır.
Antalya bütün bölgelerinde Antalya Blue Transfer ile hiç olmadığı kadar kolay Antalya Havaalanı transferinde mesafesi varış noktanıza göre değişebilmekte, ekibimiz her daim en güvenilir rotaları ve optimal hızları tercih ettiği için her durumda maksimum rahatlıkla ve zaman tasarrufuyla 7/24 ulaşımınız sağlanabilmektedir.